Tel: 0212 233 09 99 Pbx    E-Mail: bilgi[at]bridgeyurtdisiegitim.com   1999'dan bu yana "Geleceğe Açılan Köprünüz"

Akreditasyonlarımız

Hakkımızda

Yurtdışı eğitimi konusunda sektördeki 20 yıllık deneyim ile bireysel ve kurumsal  yurt içi ve yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini esas alan kurumumuz Avrupa,Amerika,Asya ağırlıklı yurtdışı eğitim programları ile  müşterilerine avantajlı danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Yurtdışı eğitimlerde en tanınmış okul yelpazesine sahip olan kurumumuz birçok dil okulu,Üniversite,Kolej,özel kurumların resmi temsilciliğini yapmaktadır. Kurumumuz Türkiye’nin her yerine hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Misyon  

Günümüzde İngilizce başta olmak üzere yabancı dil eğitimi giderek çok daha önem kazanmaktadır.  İngilizce dünya çapında yaklaşık 350 milyon kişi tarafından ana dil olarak konuşulmaktadır. Ülkemiz ve dünyada iş alanlarında en geçerli dil şüphesiz İngilizcedir. Başta bilim ve kültür olmak üzere entelektüel ve estetik görsel ve sanatsal disiplinlerin neredeyse tümü birbirleriyle İngilizce konuşarak anlaşmaktadır. İnternet ve çağımızın en geçerli mesleklerinden biri olan bilişim sektörünün ortak dili yine, İngilizcedir. İş ve eğitim kariyerinin olmazsa olmaz şartı İngilizce konuşabilmektir. Tüm bu nedenler İngilizce eğitiminin ihtiyacın ötesine geçtiğini göstermektedir. Teknoloji sayesinde artan iletişim imkanları da İngilizceye olan ilgiyi artırmıştır. İngilizce bilmenin iş ve eğitim kariyerinde yurt içinde ve yurt dışında sağlayacağı yararlar ve kültürel gelişime olan katkısı sonsuzdur.

Bridge Yurtdışı Eğitim, sektördeki 20 yıllık deneyimi ile İngilizce eğitiminde köprü olmanın gururunu taşımaktadır. İngilizcenin kültürel-sosyal birikimlerini yaşayarak ve konuşarak öğrenmeniz ve en önemlisi İngilizce eğitimini dünyanın en iyi okullarında ileri seviyelerde almanız bizim için önem taşımaktadır. İş ve meslek kariyerinize yön verecek yurt dışı eğitim deneyimlerinizde sizlere destek olmak ve yol göstermek, kuruluşumuzun temel misyonudur. Bu bağlamda bireysel ve kurumsal yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetleri sunan Bridge Yurt Dışı Eğitim; Avrupa, Amerika ve Asya’daki eğitim kurumları başta olmak üzere kaliteli eğitim standartlarını esas alarak yurt dışı eğitim programlarını ve avantajlı danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Vizyon  

Şüphesiz çağın gerekliliklerine göre kendini geliştiren, yetiştiren, değişen koşullara ayak uydurabilen bireyler, iş ve eğitim kariyerlerinde planladıkları hedeflere ulaşacaklardır. Bireysel vizyonlar, kişinin gelecekteki başarısının temel taşlarıdır. Bridge Yurtdışı Eğitim olarak, bireysel vizyonlarınızı önemsiyor ve destekliyoruz.

Yurtdışı eğitimlerinde en prestijli ve tanınmış eğitim kurumları yelpazesine sahip olan Bridge Yurtdışı Eğitim birçok dil okulu, üniversite, kolej ve özel kurumların resmi temsilciliği yapmaktadır. Kurumumuz Türkiye’nin her bölgesine ve farklı seviyelerdeki dil öğrencilerine hizmet vermeyi amaç edinmiştir.