Tel: 0212 233 09 99 Pbx    E-Mail: bilgi[at]bridgeyurtdisiegitim.com   1999'dan bu yana "Geleceğe Açılan Köprünüz"

Blog

Akreditasyonlarımız

26 Şub

İngiltere yaz okulu

Her gün aynı sınıfta oturmaktan ve aynı tanıdık yüzleri görmekten sıkıldınız mı? Peki, yaz tatili için şimdiden hayaller kurmaya başladınız mı? Cevabınız “evet” mi? Öyleyse İngiltere yaz okulu sizi bekliyor!

Bu yaz İngiltere'de eğitim almaya mı karar verdiniz? Tebrikler! İlk adımı kendi başınıza atmayı başardınız. Şimdi bir adım daha atıp, oldukça önemli olan iki sorunun daha cevabını vermelisiniz: “İngiltere'de ne tür dersler alabilirsiniz?”, “Hangi okulları tercih etmelisiniz?” Ama şüphesiz en önemli soru, İngiltere yaz okulu seçimini nasıl yapabilirsiniz, olacaktır. Tüm bunlar ve daha fazlası yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin sorması gereken normal sorulardır. İngilizce yaz okulu ya da yurtdışında eğitim çok önemlidir ve tabii bunun ne kadar eğlenceli olacağını bilmek de çok güzel!

Londra’nın sokakları neredeyse 24 saat canlı ve enerjiktir. Şehir, kozmopolit caddeleri, ikonik çift katlı kırmızı otobüsleri, görkemli yeraltı ulaşımları ve ABD'deki her şeyden daha eski, sayısız tarihi simgesel noktalarıyla sizi cezp eder. Sokaklarda konuşulan aksanların oldukça etkili olduğundan emin olabilirsiniz. Ve bazen o kadar sessizleşir ki dünyanın en büyük şehirlerinden birinde olduğunuzu unutursunuz.

İngiltere'de kolej ve yurtdışından gelen öğrenciler için sayısız İngilizce yaz okulu ve yaz programı vardır. Henüz zamanınız varken İngiltere yaz okulu programlarına göz atın ve şehrin sunduğu harika olanakları keşfedin! Bridge Yurtdışı Eğitim'in danışmanları size pek çok seçenek konusunda yardımcı olacaktır. 

Bu programları “En İyi” yapan nedir?

Londra'da yaz programları sunan düzinelerce mükemmel kurum vardır. İngiltere yaz okulu eğitim programınıza karar vermeden önce bu kurumlarda eğitim gören öğrencilerin yorum ve geri bildirimlerine göz atın. Mezun olduktan sonra ne tür avantajlara sahip olabileceğinizi araştırın. Bulunduğunuz bölgede zamanınızı daha iyi nasıl geçirebilir ve kariyerinizi için imkânlar yaratabilirsiniz. İster sanat, edebiyat, bilim ile ilgileniyor olun, ister meslek kariyerinizle İngiltere size harika bir yaz okulu deneyimi yaşatacaktır.