Tel: 0212 233 09 99 Pbx    E-Mail: bilgi[at]bridgeyurtdisiegitim.com   1999'dan bu yana "Geleceğe Açılan Köprünüz"

Blog

Akreditasyonlarımız

12 Şub

Malta dil okulları

Akdeniz'in merkezinde küçük bir ada olan Malta’nın coğrafi konumu her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlar. Zengin kültürel mirasıyla Malta, geçmişi binlerce yıl önceye uzanan önemli tarihi eserlere sahiptir. Malta dil okulları, her yıl binlerce öğrenciyi coğrafi güzellikleri ve kültürel birimleriyle ağırlaya devam etmektedir.

Tüm yıl boyunca güneşli hava, birçok ziyaretçinin dört mevsim boyunca açık havada eğlenebilecekleri anlamına gelir. Malta; Malta, Gozo ve Comino olmak üzere üç adadan oluşan bir takımadadır. Ana ada yaklaşık 450.000 nüfusa sahipken, Gozo'nun yalnızca 40.000 nüfusu vardır. Diğer yandan Comino, hem turistler hem de yerliler için popüler bir yüzme yeri olan Blue Lagoon'un güzel berrak suları ile ünlüdür.

Malta, farklı dönemlerden çarpıcı bir mimariye sahiptir ve adayı ziyaret edenler başkent Valletta ve Orta Çağ kenti Mdina'da dolaşmanın tadını çıkarırlar. Ada, yoğun bir gece hayatının tadını çıkarmak isteyenler için barlar, restoranlar, kafeteryalar ve kulüplerle kaplı caddelere sahip ideal bir turizm alanlıdır. Burada yerel yemeklerin yanı sıra diğer Akdeniz ve dünya mutfağının da tadını çıkarabilirsiniz. Malta halkı cömertlikleri ve nezaketleriyle ünlüdür. Yerel dilin yanı sıra ana dili İngilizce olan halk, öğrencilerle direkt iletişim kurar.

 

 

Malta dil okulları

Malta gibi küçük bir adada İngilizce eğitimi almak bir yandan ana dille yakınlaşmanızı sağlarken diğer yandan her yere ulaşabileceğiz anlamına gelir. Malta dil okulları, güvenli ve rahat bir ortamda keyifli bir eğitim süreci geçirmenizi sağlar. İngilizce; ufkunuzun genişlemesine, kişisel güven kazanmanıza ve okul hayatınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Malta’da daha önce hiç görmediğiniz harika yerleri gezebilir, yepyeni bir kültürle tanışarak, ömür boyu sürecek arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

 

Sparchcaffe Languages Plus

Sparchcaffe Languages Plus, Almanya merkezli olup 12 farklı ülkede, 7 farklı dile eğitim vermektedir.

Resepsiyon / Bahçe / Wi-Fi / Ortak kullanım alanı / Kütüphane / Çalışma odası

 

Language Studies International

Londra’da 1965 yılında açılan okulları ile faaliyete geçen LSI - Language Studies International, şu anda 8 farklı ülkede 15 farklı okula sahiptir. İngilizce eğitimini İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya veya Yeni Zelanda’daki okullarında alabilirsiniz. Fransa ve İsviçre’deki okulları dışında İspanya, İtalya, Meksika, Malta, Panama ve Kosta Rika’da partner dil okulları ile çalışmaktadır. Tüm okullar, modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okullar şehir merkezine bulunmaktadır.

 

English Language Centres

Malta’da 1991 yılında ilk eğitim okulunu açan EC English, bugün 21 farklı okulda, 140 farklı ülkeden kırk bin öğrenciye eğitim vermektedir. Amerika, Kanada, Malta, İngiltere ve Güney Amerika’da okulları bulunan grup, modern sınıfları ve yüksek kalitedeki eğitimiyle öne çıkmaktadır. Yirmi iki sınıflı, akıllı tahtaların bulunduğu okullarda, ücretsiz Wi-Fi, kütüphane ve ortak alan vardır.

 

 

Kaplan International

Seksen yıllık köklü deneyimi ile Kaplan International okulları, 8 farklı ülkede, 43 okula sahiptir. Kendine özgü eğitim sistemi, kitapları ve öğrenci memnuniyetinin oldukça yüksek olduğu kurumlardan biridir. Okulların bulunduğu İngiltere, İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya, Singapur, Malta ve Yeni Zelanda’da verdiği kaliteli eğitimin yanı sıra Kaplan International Colleges aracılığıyla üniversite hazırlık konusunda da oldukça ünlü ve öncü kurumlardan biridir.