Tel: 0212 233 09 99 Pbx    E-Mail: bilgi[at]bridgeyurtdisiegitim.com   1999'dan bu yana "Geleceğe Açılan Köprünüz"

Blog

Akreditasyonlarımız

08 Şub

Malta yaz okulu

İletişim, insan yaşamının en temel yönlerinden biridir. Dil, fikirleri öğrenmemizi, kendimizi ifade etmemizi, düşüncelerimizi paylaşmamızı ve yabancılarla ilişki kurmamızı sağlar ki İngilizce eğitimi bu açıdan çok önemlidir. Dünyanın en yaygın dillerinden biri olan İngilizceyi çocuk yaşta öğrenmek giderek daha da önem kazanıyor. İşte Malta yaz okulu, öğrenciler için bir yandan İngilizcenin çok daha iyi öğrenilmesini sağlarken diğer yandan keyifli bir tatil geçirmelerine olanak tanıyor.

 

 

İngilizce yaz okulları neden önemli

Çocuklar için yeni bir dil öğrenmek aslında oldukça kolaydır. Bu nedenle İngilizce öğrenmeye başlamanın en ideal yaşı da çocukluk dönemlerini kapsıyor. Yeni bir dile ait olan sesleri anlama, yapılarını öğrenme ve taklit etme çocukluk döneminin en belirgin yetenekleri arasında bulunuyor. Bir oyun grubunda ya da bir spor aktivitesinde İngilizce öğrenmek, ders ortamlarına göre çok daha etkin olabiliyor.

 

Malta yaz okulu ile unutulmaz bir öğrenme deneyimi

Malta yaz okulu, İngilizce öğrenmek için en ideal eğitim alanlarından biridir. Zengin bir kültürel tarihe, nefes kesen harika manzaralara ve pek çok aktiviteye sahip olan Malta, İngilizce öğrencileri için de oldukça caziptir. Yaz okulu, öğrencilerin, temel İngilizce eğitiminin yanı sıra unutulmaz bir öğrenim deneyimi yaşamalarını da sağlıyor. Özellikle çocuklar ve gençler için günlük yaşamda İngilizceyi kullanarak öğrenmek ve uygulamak oldukça iyi bir düzeye ulaşmalarına yardımcı oluyor. Güvenliğin üst düzeyde tutulduğu eğitim boyunca İngilizcenin yanı sıra öğrenciler sosyalleşerek, belki de ömür boyu sürecek arkadaşlıklar edinme olanağına sahip oluyorlar.

 

Bol miktarda faaliyet

Güvenlik çok önemlidir, ancak bir o kadar da eğlenmek ve Malta'nın harika yaz havasının tadını çıkarmak da! Bowling, Esplora Science Centre ziyaretleri, Splash & Fun Su Parkı'ndaki günler, kapalı alan sporları, yüzme, plaj, sanat ve el sanatları ve sinema geceleri, Malta yaz okulu için pek çok etkinlikten sadece birkaçı!