Tel: 0212 233 09 99 Pbx    E-Mail: bilgi[at]bridgeyurtdisiegitim.com   1999'dan bu yana "Geleceğe Açılan Köprünüz"

Bilgi İstek Formu

Blog

10 Haz

Malta dil okulları

Keşfedilmeyi bekleyen bir Akdeniz mücevheri: Malta

Eşsiz güzellikteki Malta adalarında en iyi İngilizce kurslarına katılarak dil becerilerinizi geliştirebilir ve antik şehirleri, kristal mavisi denizleri, UNESCO Dünya Mirası siteleri, eğlenceli gece hayatı ve güneşli günleriyle keyifli bir öğrenme süreci geçirebilirsiniz.

 

Learn English in Malta

English Language Centres başta olmak üzere, Malta dil okullarında İngilizce yeteneklerinizi üst düzeye çıkartabilirsiniz. Yeni başlayan ya da ileri düzeyde bir öğrenciyseniz, İngilizcenizi hızlı bir şekilde ilerletebilir; konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz. Yurtdışı dil okulları eğitim ve akademik kariyerinize yoğun katkı sağlayacaktır. 

Malta dil okulları, İngilizce eğitiminden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak bir Akdeniz adası cennetidir. Dünyanın pek çok ülkesinden Malta’ya gelen öğrenciler, farklı kültürleri yaşayarak, yeni deneyimler elde ediyorlar. Bununla birlikte İngilizcelerini geliştirerek, kalıcı arkadaşlıklar kuruyorlar.

Malta dil okullarında İngilizcenizi geliştirin

İngilizcenize ciddi bir şekilde odaklanmak için zaman ayırmak, gelecekte iş ve akademik kariyerinizde büyük fırsatlar yakalamanızı sağlayacaktır. Malta’da dört dil becerisini -listening, reading, watching, speaking- geliştirmenin yanı sıra akıcılık, doğruluk ve İngilizce kullanımı gibi dil için önemli olan detayları da en şekilde öğreneceksiniz. İngilizceniz ve kendinize olan güveniniz arttıkça, ufkunuzu genişletecek ve seçtiğiniz kariyer ya da eğitimde çok büyük avantajlar elde edeceksiniz. Bununla birlikte yurtdışında okumak size inanılmaz deneyimler yaşatacak. Kendinize meydan okuyacak, daha bağımsız olacak ve uluslararası arkadaşlıklar kuracaksınız.

Malta’da iş İngilizcesi hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenin

Yaşınız ya da öğreniminiz ne olursa olsun Malta EC ya da diğer okullarda İngilizce hazırlık kursuna katılabilir ve böylece dünyanın her yerinde iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Malta dil okulları tarafından sunulan yüksek düzeyde uzmanlık eğitimi, her durumda arkadaşlarınız ya da meslektaşlarınızla iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Dil okulları ya da kurslarında İngilizcenizi geliştirmenin yanı sıra, birçok iş becerisini de kazanacaksınız. Sorunları çözebilme, toplantılara hazırlanabilme ve bakış açınız -tartışabilme yeteneği- kariyeriniz ilerledikçe çok değerli olacaktır.

Ayrıca öğreniminizi en üst düzeye çıkarmak için akademik ekstralardan faydalanabilirsiniz. Ek derslere girebilir, telaffuz ve sohbet sınıflarına katılabilir ve anadili İngilizce olanlarla sohbet edebilirsiniz.

Malta dil okulları

Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe Languages Plus, Almanya merkezli olup 12 farklı ülkede, 7 farklı dilde eğitim vermektedir. Okulda “Aile Yanı” konaklama veya okulun hemen yanında apartmanlarda konaklama seçenekleri mevcuttur.

English Language Centres

Malta’da 1991 yılında ilk okulunu açan EC English, bugün, 21 farklı okulda 140 farklı ülkeden kırk bin öğrenciye eğitim vermektedir. Amerika, Kanada, Malta, İngiltere ve Güney Amerika’da okulları bulunan grup, modern sınıfları ve yüksek kalitedeki eğitimi ile öne çıkmaktadır.

Kaplan International

Seksen yıllık köklü deneyimi ile Kaplan International okulları, 8 farklı ülkede, 43 okula sahiptir. Kendine özgü eğitim sistemi, kitapları ve öğrenci memnuniyetinin oldukça yüksek olduğu kurumlardan biridir. Okulların bulunduğu İngiltere, İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya, Singapur, Malta ve Yeni Zelanda’da verdiği kaliteli eğitimin yanı sıra Kaplan International Colleges aracılığı ile üniversite hazırlık konusunda da oldukça ünlü ve öncü kurumlardan biridir.

Language Studies International

Londra’da 1965 yılında açılan ilk okulları ile faaliyete geçen LSI okulları şu anda 8 farklı ülkede 15 farklı okula sahiptir. İngilizce eğitimini İngiltere, Malta, Amerika, Kanada, Avustralya veya Yeni Zellanda’daki okullarında alabilirsiniz. Fransa ve İsviçre’deki okulları dışında İspanya, İtalya, Meksika, Panama ve Kostarika’da partner dil okulları ile çalışmaktadır. Tüm okullar, modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okullar şehir merkezinde bulunmaktadır.