Tel: 0212 233 09 99 Pbx    E-Mail: bilgi[at]bridgeyurtdisiegitim.com   1999'dan bu yana "Geleceğe Açılan Köprünüz"

Bilgi İstek Formu

Blog

05 Haz

Yurtdışı eğitim programları

Yurtdışı eğitimi, pek çok farklı program ve eğitim stratejileriyle birlikte gençleri geleceğin evrensel dünyasına hazırlıyor. Bu bağlamda ilk etapta yapılması gereken, gençlerin hayallerine öncelik tanımak olmalıdır. Başarılı bir iş kariyeri ancak “sevilerek yapılan” iş ile mümkündür. Hatta ilgi duyulup başlanılan bir meslek, kişinin kendisindeki yetenekleri keşfetmesiyle birlikte yeniden kurgulanabilir. Bazı zamanlarda “sil baştan” eylemi, düşünüldüğünden çok daha verimli bir ortamın başlangıcı olacaktır. Elbette, geleceğin mesleklerini belirlemek, eğitim danışmanları ve ailenin rızasıyla da desteklenebilir. Böylece, ilk gençlik yıllarının enerjisi yurtdışı eğitimi ile birleşerek, başarılı kariyerlere olanak tanıyacaktır. Bu durumda, ikinci önemli etap yurtdışı eğitim programlarını incelemek olmalıdır. Aşağıda “Business & Management” başlıklarını içeren eğitim programlarını inceleyebilir ve yurtdışı dil eğitimi programları için http://www.bridgeyurtdisiegitim.com/ eğitim danışmanlarımızda destek alabilirsiniz.

Business Fundamentals

Business Fundamentals Certificate, yönetim ilkelerinin yapılandırılmış bir özetini isteyen öğrencilere sunulan 36 üniteli bir programdır. General Business Studies Certificate’den daha iyi işlenmiş bir işletme sertifikası sağladığı için farklıdır. Finansal, ekonomik ve örgütsel disiplinlerden yararlanarak, bu program öğrencilere iş ortamına güçlü bir giriş sağlar. Aynı zamanda iş profesyonellerine becerilerini cilalama fırsatı sunar. Altı ana kurs ve belirli seçmeli dersler online olarak sunulmaktadır.

Finance

Finance Certificate, nitelikli finansal profesyonellere yönelik piyasa talebini karşılamak ve bireylerin finansal ve yatırımlardaki bilgilerini arttırmak istemesi için tasarlanmıştır. Dokuz kurslu sertifika programı, finansal teori ve pratiğin temel yönlerini kapsayan kapsamlı bir müfredat sunar. Öğrenciler, beş vakıf kursuna ve dört seçmeli derse ek olarak (Kurumsal Finansman, Yatırım Yönetimi ve Analizi, Kredi Analizi ve Yönetimi ve Emlak Finansmanı alanlarından seçilmek üzere), bir günlük İş Etiği seminerini de tamamlamalıdır.

Bu program mevcut kariyer olasılıklarını genişletmek isteyen finans uzmanları, finans ile ilgili bir konuma kariyer geçişi arayan bireyler veya finans sektöründe kariyer yapmayı planlayan veya özel derse ihtiyaç duyan son üniversite mezunları için idealdir.

Finance Certificate, kurumsal finansman, finansal analiz, uluslararası finans, yatırım yönetimi, güvenlik analizi, bankacılık, kredi yönetimi ve analizi ve gayrimenkul finansmanı ile ilgilenen kişiler için geçerlidir. Buna ek olarak, program CMA, FP & A ve CFA sertifikaları dikkate alınarak öğrenciler için ilgili kurs sağlar.

General Business Studies

General Business Studies Certificate, İşletme, Yönetim ve Hukuk Programları Bölümü tarafından sunulan 36 üniteli bir programdır ve eşsiz bir kişisel ilgisi veya mesleği, yönetim disiplininin çeşitli alanlarında bir dizi ders almasını gerektiren bireyler içindir.

Öğrenciler, yönetimin akademik disiplinleri içerisinde 36 adet dersi tamamlamalıdırlar. Tüm dersler X 1-199 veya X 400-499 olarak numaralandırılmalıdır. Ayrıca, öğrenciler programda belirlenen herhangi bir zamanda belirlenen etik derslerinden birini başarıyla bitirmelidirler.

Bu sertifikayı kazanmak için, bir başka UCLA Uzantısı sertifikası ile ilgili olarak ilerlemeyi gerçekleştiren veya daha önce gereksinimlerini yerine getirmiş olan öğrenciler, diğer programı karşılayan en az 20 üniteyi tamamlamak zorundadır.

Öğrenciler, programın müfredat şartlarını tamamlamalı ve geçmeli ve sertifika ödülü elde etmek için 2.5 genel not ortalamasına veya daha iyisine hak kazanmalıdır.

General Business Studies with Concentration in Advertising

General Business Studies Certificate; İşletme, Yönetim ve Hukuk Programları Bölümü tarafından sunulan 36 üniteli bir programdır ve benzersiz bir kişisel ilgisi veya mesleği ile yönetimde bir dizi ders almayı gerektiren bireyler için tasarlanmıştır. Öğrenciler, yönetimin akademik disiplinleri içerisinde 36 adet dersi tamamlamalıdırlar. Tüm dersler X 1-199 veya X 400-499 numaralı numaralardan oluşmalı ve gerekli birimlerden en az 16 tanesi reklam alanından olmalıdır. Ayrıca, öğrenciler programda belirlenen herhangi bir zamanda belirlenen etik derslerinden birini başarıyla tamamlamalıdırlar.

Bu sertifikayı kazanmak için, bir başka UCLA Uzantısı sertifikası ile ilgili olarak ilerlemeyi gerçekleştiren veya daha önce gereksinimlerini yerine getirmiş olan öğrenciler, diğer programı karşılayan en az 20 üniteyi tamamlamak zorundadır. Bu sertifikaya uygulanacak tüm kurslar harf notu için alınmalıdır. Öğrenciler, programın müfredat şartlarını tamamlamalı ve geçmeli ve sertifika elde etmek için 2.5 genel not ortalamasına veya daha iyisine hak kazanmalıdır.

General Business Studies with Concentration in Human Resources Management

Human Resources Management; İşletme, Yönetim ve Hukuk Programları Bölümü tarafından sunulan 36 üniteli bir programdır ve kişisel ilgi alanı veya mesleği, insan kaynakları yönetimine odaklanarak yönetimde bir dizi ders almasını gerektiren bireyler içindir. Öğrenciler, yönetimin akademik disiplinleri içerisinde 36 adet dersi tamamlamalıdırlar. Tüm dersler X 1-199 veya X 400-499 numaralı numaralardan oluşmalı ve gerekli birimlerden en az 16 tanesi insan kaynakları yönetimi alanından olmalıdır. Ayrıca, öğrenciler programda belirlenen herhangi bir zamanda belirlenen etik derslerinden birini başarıyla tamamlamalıdırlar. Bu sertifikayı kazanmak için, bir başka UCLA Uzantısı sertifikası ile ilgili olarak ilerlemeyi gerçekleştiren veya daha önce gereksinimlerini yerine getirmiş olan öğrenciler, diğer programı karşılayan en az 20 üniteyi tamamlamak zorundadır. Bu sertifikaya uygulanacak tüm kurslar harf notu için alınmalıdır. Öğrenciler, programın müfredat şartlarını tamamlamalı ve geçmeli ve sertifika ödülü elde etmek için 2.5 genel not ortalamasına veya daha iyisine hak kazanmalıdır.